✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 4
Ladies 18K White Gold 1.25 Ct Diamond Ring
Let us know if you need a different ring for your collection and events. We have a large ring selection for sale in our stock. Thank you.
ES45890208
| SKU | ES45890208 |
| Metal | White Gold |
| Color | 18K white gold (Solid, Unplated) |
| Metal Purity | 7.25 |
| Diamond Cut | Yes |
| Stone Treatment | Princess and Round Cut |
| Carat | Not Enhanced |
| Ring Total Weight | 5.5 grams |
Let us know if you need a different ring for your collection and events. We have a large ring selection for sale in our stock. Thank you.
ES45890208
| SKU | ES45890208 |
| Metal | White Gold |
| Color | 18K white gold (Solid, Unplated) |
| Metal Purity | 7.25 |
| Diamond Cut | Yes |
| Stone Treatment | Princess and Round Cut |
| Carat | Not Enhanced |
| Ring Total Weight | 5.5 grams |
$1,580.00
Ladies 18K White Gold 1.25 Ct Diamond Ring—
$1,580.00
Description
Let us know if you need a different ring for your collection and events. We have a large ring selection for sale in our stock. Thank you.
ES45890208
| SKU | ES45890208 |
| Metal | White Gold |
| Color | 18K white gold (Solid, Unplated) |
| Metal Purity | 7.25 |
| Diamond Cut | Yes |
| Stone Treatment | Princess and Round Cut |
| Carat | Not Enhanced |
| Ring Total Weight | 5.5 grams |





















