✨ New Arrivals Just Dropped!Explore

1 / 9
+4
2023 Unworn Green Motif Rolex Datejust 41 Steel Oyster Watch 126300 Box/Papers/Tag
2023 Unworn Green Motif Rolex Datejust 41 Steel Oyster Watch, Ref 126300.
Fresh and distinctive 2023 unworn Rolex Datejust 41 with green motif dial and steel Oyster bracelet. Box, papers, and tag included.
Stock: ES383950120
| SKU | ES383950120 |
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 41, Ref 126300 |
| Movement | Rolex Swiss automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless Steel smooth bezel |
| Case | Stainless steel |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Green motif Index |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rolex stainless steel oyster bracelet |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2023 |
2023 Unworn Green Motif Rolex Datejust 41 Steel Oyster Watch, Ref 126300.
Fresh and distinctive 2023 unworn Rolex Datejust 41 with green motif dial and steel Oyster bracelet. Box, papers, and tag included.
Stock: ES383950120
| SKU | ES383950120 |
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 41, Ref 126300 |
| Movement | Rolex Swiss automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless Steel smooth bezel |
| Case | Stainless steel |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Green motif Index |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rolex stainless steel oyster bracelet |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2023 |
$3,990.00
Original: $13,300.00
-70%2023 Unworn Green Motif Rolex Datejust 41 Steel Oyster Watch 126300 Box/Papers/Tag—
$13,300.00
$3,990.00Description
2023 Unworn Green Motif Rolex Datejust 41 Steel Oyster Watch, Ref 126300.
Fresh and distinctive 2023 unworn Rolex Datejust 41 with green motif dial and steel Oyster bracelet. Box, papers, and tag included.
Stock: ES383950120
| SKU | ES383950120 |
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust 41, Ref 126300 |
| Movement | Rolex Swiss automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless Steel smooth bezel |
| Case | Stainless steel |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Green motif Index |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rolex stainless steel oyster bracelet |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2023 |
























