
Hublot Classic Fusion Chronograph 45mm Titanium Blue Dial Watch 521.NX.7170.LR Papers
Hublot Classic Fusion Chronograph 45mm Titanium Blue Dial Watch, Ref 521.NX.7170.LR.
Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. Comes with ElegantSwiss Box, Hublot Papers, and Three Year Warranty.
Stock: ES35221070
| SKU | ES35221070 |
| Brand | Hublot |
| Model | Classic Fusion Blue, ref #521.NX.7170.LR |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Titanium |
| Case | Titanium |
| Case Diameter | 45mm |
| Dial | Blue |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Blue calf alligator strap with Blue rubber inner lining |
| Warranty | Three Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | ElegantSwiss box |
| Papers | Hublot papers |
Hublot Classic Fusion Chronograph 45mm Titanium Blue Dial Watch, Ref 521.NX.7170.LR.
Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. Comes with ElegantSwiss Box, Hublot Papers, and Three Year Warranty.
Stock: ES35221070
| SKU | ES35221070 |
| Brand | Hublot |
| Model | Classic Fusion Blue, ref #521.NX.7170.LR |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Titanium |
| Case | Titanium |
| Case Diameter | 45mm |
| Dial | Blue |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Blue calf alligator strap with Blue rubber inner lining |
| Warranty | Three Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | ElegantSwiss box |
| Papers | Hublot papers |
Original: $7,450.00
-70%$7,450.00
$2,235.00Description
Hublot Classic Fusion Chronograph 45mm Titanium Blue Dial Watch, Ref 521.NX.7170.LR.
Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. Comes with ElegantSwiss Box, Hublot Papers, and Three Year Warranty.
Stock: ES35221070
| SKU | ES35221070 |
| Brand | Hublot |
| Model | Classic Fusion Blue, ref #521.NX.7170.LR |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Titanium |
| Case | Titanium |
| Case Diameter | 45mm |
| Dial | Blue |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Blue calf alligator strap with Blue rubber inner lining |
| Warranty | Three Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | ElegantSwiss box |
| Papers | Hublot papers |
























