
Hublot Classic Fusion Chronograph Blue Dial 45mm Titanium Watch 520.NX.7170.NX Box Papers
Hublot Classic Fusion Chronograph Blue Dial 45mm Titanium Watch, Ref 520.NX.7170.NX.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, comes with Hublot box , Hublot Papers and ElegantSwiss Three year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
Stock: ES35558070
| SKU | ES35558070 |
| Brand | Hublot |
| Model | Classic Fusion Chronograph, Ref 520.NX.7170.NX |
| Movement | Automatic (self-winding) |
| Bezel | Titanium |
| Case | Titanium |
| Case Diameter | 40mm |
| Dial | Blue dial |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot titanium Bracelet |
| Warranty | Three Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |
Hublot Classic Fusion Chronograph Blue Dial 45mm Titanium Watch, Ref 520.NX.7170.NX.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, comes with Hublot box , Hublot Papers and ElegantSwiss Three year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
Stock: ES35558070
| SKU | ES35558070 |
| Brand | Hublot |
| Model | Classic Fusion Chronograph, Ref 520.NX.7170.NX |
| Movement | Automatic (self-winding) |
| Bezel | Titanium |
| Case | Titanium |
| Case Diameter | 40mm |
| Dial | Blue dial |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot titanium Bracelet |
| Warranty | Three Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |
Original: $7,500.00
-70%$7,500.00
$2,250.00Description
Hublot Classic Fusion Chronograph Blue Dial 45mm Titanium Watch, Ref 520.NX.7170.NX.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, comes with Hublot box , Hublot Papers and ElegantSwiss Three year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
Stock: ES35558070
| SKU | ES35558070 |
| Brand | Hublot |
| Model | Classic Fusion Chronograph, Ref 520.NX.7170.NX |
| Movement | Automatic (self-winding) |
| Bezel | Titanium |
| Case | Titanium |
| Case Diameter | 40mm |
| Dial | Blue dial |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot titanium Bracelet |
| Warranty | Three Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |
























