
Unworn Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 41mm Blue Dial Rose Gold Watch Box Papers 26331OR.OO.1220OR.01
Unworn Audemars Piguet Royal Oak 41mm Chronograph Blue Dial Rose Gold Watch, Ref 26331OR.OO.1220OR.01.
Stock: ES340800
| SKU | ES340800 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph Ref 26331OR.OO.1220OR.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Rose gold bezel punctuated with 8 signature screws |
| Case | Rose gold |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue dial with Grande Tapisserie pattern, luminous stick hour markers and hands, rose gold three chronograph sub-dials |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rose gold bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
Unworn Audemars Piguet Royal Oak 41mm Chronograph Blue Dial Rose Gold Watch, Ref 26331OR.OO.1220OR.01.
Stock: ES340800
| SKU | ES340800 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph Ref 26331OR.OO.1220OR.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Rose gold bezel punctuated with 8 signature screws |
| Case | Rose gold |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue dial with Grande Tapisserie pattern, luminous stick hour markers and hands, rose gold three chronograph sub-dials |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rose gold bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
Original: $105,000.00
-70%$105,000.00
$31,500.00Description
Unworn Audemars Piguet Royal Oak 41mm Chronograph Blue Dial Rose Gold Watch, Ref 26331OR.OO.1220OR.01.
Stock: ES340800
| SKU | ES340800 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph Ref 26331OR.OO.1220OR.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Rose gold bezel punctuated with 8 signature screws |
| Case | Rose gold |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue dial with Grande Tapisserie pattern, luminous stick hour markers and hands, rose gold three chronograph sub-dials |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rose gold bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
























