
Unworn Audemars Piguet Royal Oak 41mm Blue Dial Steel 15500 Watch Box Papers
ElegantSwiss Watch Co is proud to offer you this UNWORN Audemars Piguet Royal Oak 41mm Blue Dial Stainless Steel Mens Watch, Ref#15500ST.OO.1220ST.01 .
Comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss Two Year Warranty. Excellent condition, the watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES322480540 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Ref# 15500ST.OO.1220ST.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue tapisserie pattern dial with stick hour markers |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
ElegantSwiss Watch Co is proud to offer you this UNWORN Audemars Piguet Royal Oak 41mm Blue Dial Stainless Steel Mens Watch, Ref#15500ST.OO.1220ST.01 .
Comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss Two Year Warranty. Excellent condition, the watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES322480540 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Ref# 15500ST.OO.1220ST.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue tapisserie pattern dial with stick hour markers |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
Description
ElegantSwiss Watch Co is proud to offer you this UNWORN Audemars Piguet Royal Oak 41mm Blue Dial Stainless Steel Mens Watch, Ref#15500ST.OO.1220ST.01 .
Comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss Two Year Warranty. Excellent condition, the watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES322480540 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Ref# 15500ST.OO.1220ST.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue tapisserie pattern dial with stick hour markers |
| Gender | Men's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |





















