
Audemars Piguet Royal Oak 41mm Chronograph Blue Dial Steel Watch 26331ST.OO.1220ST.01 Box Papers
Audemars Piguet Royal Oak 41mm Chronograph Blue Dial Steel Watch, Ref 26331ST.OO.1220ST.01.
Stock: ES312220102
| SKU | ES312220102 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Ref 26331ST.OO.1220ST.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue dial with Grande Tapisserie pattern, luminous stick hour markers and hands, rhodium-toned three chronograph sub-dials |
| Gender | Men's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
| Year of production | 2020 |
Audemars Piguet Royal Oak 41mm Chronograph Blue Dial Steel Watch, Ref 26331ST.OO.1220ST.01.
Stock: ES312220102
| SKU | ES312220102 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Ref 26331ST.OO.1220ST.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue dial with Grande Tapisserie pattern, luminous stick hour markers and hands, rhodium-toned three chronograph sub-dials |
| Gender | Men's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
| Year of production | 2020 |
Description
Audemars Piguet Royal Oak 41mm Chronograph Blue Dial Steel Watch, Ref 26331ST.OO.1220ST.01.
Stock: ES312220102
| SKU | ES312220102 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Ref 26331ST.OO.1220ST.01 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Blue dial with Grande Tapisserie pattern, luminous stick hour markers and hands, rhodium-toned three chronograph sub-dials |
| Gender | Men's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
| Year of production | 2020 |























