
Audemars Piguet Royal Rose Gold Royal Oak Chronograph Brown Alligator Strap 41mm Watch 26331OR.OO.D821CR.01 Box Card
Audemars Piguet Royal Rose Gold Royal Oak Chronograph Brown Alligator Strap 41mm Watch, Ref 26331OR.OO.D821CR.01.
Exquisite craftsmanship Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 41mm in solid rose gold with brown alligator strap. Complete with box and card.
Stock: ES385230512
| SKU | ES385230512 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph, ref 26331OR.OO.D821CR.01 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Rose gold |
| Case | Rose gold |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Brown dial with grande tapisserie waffle pattern |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Audemars piguet brown alligator strap |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet card |
Audemars Piguet Royal Rose Gold Royal Oak Chronograph Brown Alligator Strap 41mm Watch, Ref 26331OR.OO.D821CR.01.
Exquisite craftsmanship Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 41mm in solid rose gold with brown alligator strap. Complete with box and card.
Stock: ES385230512
| SKU | ES385230512 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph, ref 26331OR.OO.D821CR.01 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Rose gold |
| Case | Rose gold |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Brown dial with grande tapisserie waffle pattern |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Audemars piguet brown alligator strap |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet card |
Description
Audemars Piguet Royal Rose Gold Royal Oak Chronograph Brown Alligator Strap 41mm Watch, Ref 26331OR.OO.D821CR.01.
Exquisite craftsmanship Audemars Piguet Royal Oak Chronograph 41mm in solid rose gold with brown alligator strap. Complete with box and card.
Stock: ES385230512
| SKU | ES385230512 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Chronograph, ref 26331OR.OO.D821CR.01 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Rose gold |
| Case | Rose gold |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Brown dial with grande tapisserie waffle pattern |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Audemars piguet brown alligator strap |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet card |























