
Bvlgari Bvlgari 18K Yellow Gold 26MM Black Dial Ladies Watch BB.26.GGD
Bvlgari Bvlgari 18K Yellow Gold Ladies Watch, BB.26.GGD. Quartz battery movement. 18K yellow gold case 26mm in diameter. Scratch-resistant sapphire crystal. Black dial. Fixed, engraved Bvlgari logo bezel. Push-down screw. Date calendar window at 3 o'clock position. Functions: hours, minutes, and date. Original Bvlgari 18K yellow gold bracelet. Excellent, pristine condition, works flawlessly, and comes with ElegantSwiss one year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time.
| Brand | Bvlgari |
| Model | Bvlgari Ref# BB.26.GGD |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Fixed engraved Bvlgari logo |
| Case | Yellow Gold |
| Case Size Without Crown | 26 |
| Crown | PUSH-DOWN |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time (for exact condition and contents please refer to our high definition photos) |
| Strap/bracelet | Original Bvlgari 18K yellow gold bracelet |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes date |
| Other Details | Comes with presentational non-Bvlgari box no papers |
Bvlgari Bvlgari 18K Yellow Gold Ladies Watch, BB.26.GGD. Quartz battery movement. 18K yellow gold case 26mm in diameter. Scratch-resistant sapphire crystal. Black dial. Fixed, engraved Bvlgari logo bezel. Push-down screw. Date calendar window at 3 o'clock position. Functions: hours, minutes, and date. Original Bvlgari 18K yellow gold bracelet. Excellent, pristine condition, works flawlessly, and comes with ElegantSwiss one year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time.
| Brand | Bvlgari |
| Model | Bvlgari Ref# BB.26.GGD |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Fixed engraved Bvlgari logo |
| Case | Yellow Gold |
| Case Size Without Crown | 26 |
| Crown | PUSH-DOWN |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time (for exact condition and contents please refer to our high definition photos) |
| Strap/bracelet | Original Bvlgari 18K yellow gold bracelet |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes date |
| Other Details | Comes with presentational non-Bvlgari box no papers |
Description
Bvlgari Bvlgari 18K Yellow Gold Ladies Watch, BB.26.GGD. Quartz battery movement. 18K yellow gold case 26mm in diameter. Scratch-resistant sapphire crystal. Black dial. Fixed, engraved Bvlgari logo bezel. Push-down screw. Date calendar window at 3 o'clock position. Functions: hours, minutes, and date. Original Bvlgari 18K yellow gold bracelet. Excellent, pristine condition, works flawlessly, and comes with ElegantSwiss one year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time.
| Brand | Bvlgari |
| Model | Bvlgari Ref# BB.26.GGD |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Fixed engraved Bvlgari logo |
| Case | Yellow Gold |
| Case Size Without Crown | 26 |
| Crown | PUSH-DOWN |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire crystal |
| Dial | Black |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time (for exact condition and contents please refer to our high definition photos) |
| Strap/bracelet | Original Bvlgari 18K yellow gold bracelet |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes date |
| Other Details | Comes with presentational non-Bvlgari box no papers |






















