
Rolex Datejust 18K White Gold Fluted Bezel 26MM Automatic Stainless Steel Jubilee Watch 69174 No Holes Case
Rolex Datejust Ladies Automatic Stainless Steel Watch, 69174. Self-winding Rolex automatic movement. Stainless steel case 26mm in diameter. 18K white gold fluted bezel. Screw-down crown. Scratch-resistant sapphire crystal. Rolex silver stick dial. Date calendar window at 3 o'clock position. Functions: hours, minutes, seconds, and date. Rolex stainless steel Jubilee bracelet.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, and keeping time precisely. Comes with ElegantSwiss box and one year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
SKU# ES25627030| Brand | Rolex |
| Model | Datejust Ref# 69174 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | 18K white gold fluted bezel |
| Case | Stainless Steel |
| Case Size Without Crown | 26 |
| Crown | Screw-down |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire |
| Dial | Stick dial |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap/bracelet | Rolex stainless steel Jubilee bracelet |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes seconds date |
| Other Details | Comes with ElegantSwiss box and one year warranty. |
Rolex Datejust Ladies Automatic Stainless Steel Watch, 69174. Self-winding Rolex automatic movement. Stainless steel case 26mm in diameter. 18K white gold fluted bezel. Screw-down crown. Scratch-resistant sapphire crystal. Rolex silver stick dial. Date calendar window at 3 o'clock position. Functions: hours, minutes, seconds, and date. Rolex stainless steel Jubilee bracelet.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, and keeping time precisely. Comes with ElegantSwiss box and one year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
SKU# ES25627030| Brand | Rolex |
| Model | Datejust Ref# 69174 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | 18K white gold fluted bezel |
| Case | Stainless Steel |
| Case Size Without Crown | 26 |
| Crown | Screw-down |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire |
| Dial | Stick dial |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap/bracelet | Rolex stainless steel Jubilee bracelet |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes seconds date |
| Other Details | Comes with ElegantSwiss box and one year warranty. |
Description
Rolex Datejust Ladies Automatic Stainless Steel Watch, 69174. Self-winding Rolex automatic movement. Stainless steel case 26mm in diameter. 18K white gold fluted bezel. Screw-down crown. Scratch-resistant sapphire crystal. Rolex silver stick dial. Date calendar window at 3 o'clock position. Functions: hours, minutes, seconds, and date. Rolex stainless steel Jubilee bracelet.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, and keeping time precisely. Comes with ElegantSwiss box and one year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
SKU# ES25627030| Brand | Rolex |
| Model | Datejust Ref# 69174 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | 18K white gold fluted bezel |
| Case | Stainless Steel |
| Case Size Without Crown | 26 |
| Crown | Screw-down |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire |
| Dial | Stick dial |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap/bracelet | Rolex stainless steel Jubilee bracelet |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes seconds date |
| Other Details | Comes with ElegantSwiss box and one year warranty. |






















