
Rolex Sky-Dweller 42mm 18K Rose Gold Watch with Sundust Roman Dial 326935 Box Papers
Rolex Sky-Dweller 18K rose gold automatic men's watch Ref. #326935. 18K rose gold 42mm case with fluted bezel. Sundust dial with roman numerals. Functions: hours, minutes, seconds, second time-zone display, saros annual calendar, and date. 18K rose gold oyster bracelet.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, comes with Rolex box, Rolex Papers, and Elegant Swiss Three year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
Stock: #ES354720445
| SKU | ES354720445 |
| Brand | Rolex |
| Model | Sky-dweller Ref# 326935 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Rose gold fluted |
| Case | Rose Gold |
| Case Size Without Crown | 42 |
| Crown | Screw-down |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire |
| Dial | Sundust dial with Roman numerals |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap OR Bracelet | 18K Rose gold oyster |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes seconds date second time zone Saros annual calendar month indicator |
| Other Details | Comes with Rolex box |
Rolex Sky-Dweller 18K rose gold automatic men's watch Ref. #326935. 18K rose gold 42mm case with fluted bezel. Sundust dial with roman numerals. Functions: hours, minutes, seconds, second time-zone display, saros annual calendar, and date. 18K rose gold oyster bracelet.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, comes with Rolex box, Rolex Papers, and Elegant Swiss Three year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
Stock: #ES354720445
| SKU | ES354720445 |
| Brand | Rolex |
| Model | Sky-dweller Ref# 326935 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Rose gold fluted |
| Case | Rose Gold |
| Case Size Without Crown | 42 |
| Crown | Screw-down |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire |
| Dial | Sundust dial with Roman numerals |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap OR Bracelet | 18K Rose gold oyster |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes seconds date second time zone Saros annual calendar month indicator |
| Other Details | Comes with Rolex box |
Original: $46,000.00
-70%$46,000.00
$13,800.00Description
Rolex Sky-Dweller 18K rose gold automatic men's watch Ref. #326935. 18K rose gold 42mm case with fluted bezel. Sundust dial with roman numerals. Functions: hours, minutes, seconds, second time-zone display, saros annual calendar, and date. 18K rose gold oyster bracelet.
Excellent, pristine condition, works flawlessly, comes with Rolex box, Rolex Papers, and Elegant Swiss Three year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
Stock: #ES354720445
| SKU | ES354720445 |
| Brand | Rolex |
| Model | Sky-dweller Ref# 326935 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Rose gold fluted |
| Case | Rose Gold |
| Case Size Without Crown | 42 |
| Crown | Screw-down |
| Crystal | Scratch-resistant sapphire |
| Dial | Sundust dial with Roman numerals |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap OR Bracelet | 18K Rose gold oyster |
| Warranty | One year ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours minutes seconds date second time zone Saros annual calendar month indicator |
| Other Details | Comes with Rolex box |






















