
Unworn Rolex Datejust 31mm 278274 Black Roman Dial Stainless Steel Jubilee Watch 2021 Box Papers
Rolex Datejust 31mm Black Roman Dial Stainless Steel Jubilee Watch, Ref 278274.
Stock: ES338710
| SKU | ES338710 |
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust Midsize Ref 278274 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | 18K white gold fluted bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 31mm |
| Dial | Black dial with Roman numerals |
| Gender | Women's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rolex stainless steel Jubilee bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2021 |
Rolex Datejust 31mm Black Roman Dial Stainless Steel Jubilee Watch, Ref 278274.
Stock: ES338710
| SKU | ES338710 |
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust Midsize Ref 278274 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | 18K white gold fluted bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 31mm |
| Dial | Black dial with Roman numerals |
| Gender | Women's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rolex stainless steel Jubilee bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2021 |
Description
Rolex Datejust 31mm Black Roman Dial Stainless Steel Jubilee Watch, Ref 278274.
Stock: ES338710
| SKU | ES338710 |
| Brand | Rolex |
| Model | Datejust Midsize Ref 278274 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | 18K white gold fluted bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 31mm |
| Dial | Black dial with Roman numerals |
| Gender | Women's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Rolex stainless steel Jubilee bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2021 |
























