
Hublot Big Bang Chronograph 44mm Red Magic Vendome Watch 301.CI.1123.GR Box Papers
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Hublot Big Bang Chronograph 44mm Red Magic Vendome Watch, Ref #301.CI.1123.GR.
Very minor barely visible mark on the bezel, works flawlessly, comes with Hublot box, Hublot papers, and ElegantSwiss Two year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES31932076 |
| Brand | Hublot |
| Model | Big Bang Chronograph Vendome 301.CI.1123.GR |
| Movement | Automatic Calibre 4104 |
| Bezel | Black ceramic |
| Case | Black ceramic |
| Case Diameter | 44mm |
| Dial | Black dial with index hour markers |
| Gender | Men's |
| Condition | Very minor barely visible mark on the bezel, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot black rubber strap with black ceramic deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Hublot Big Bang Chronograph 44mm Red Magic Vendome Watch, Ref #301.CI.1123.GR.
Very minor barely visible mark on the bezel, works flawlessly, comes with Hublot box, Hublot papers, and ElegantSwiss Two year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES31932076 |
| Brand | Hublot |
| Model | Big Bang Chronograph Vendome 301.CI.1123.GR |
| Movement | Automatic Calibre 4104 |
| Bezel | Black ceramic |
| Case | Black ceramic |
| Case Diameter | 44mm |
| Dial | Black dial with index hour markers |
| Gender | Men's |
| Condition | Very minor barely visible mark on the bezel, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot black rubber strap with black ceramic deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |
Original: $10,200.00
-70%$10,200.00
$3,060.00Description
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Hublot Big Bang Chronograph 44mm Red Magic Vendome Watch, Ref #301.CI.1123.GR.
Very minor barely visible mark on the bezel, works flawlessly, comes with Hublot box, Hublot papers, and ElegantSwiss Two year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES31932076 |
| Brand | Hublot |
| Model | Big Bang Chronograph Vendome 301.CI.1123.GR |
| Movement | Automatic Calibre 4104 |
| Bezel | Black ceramic |
| Case | Black ceramic |
| Case Diameter | 44mm |
| Dial | Black dial with index hour markers |
| Gender | Men's |
| Condition | Very minor barely visible mark on the bezel, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot black rubber strap with black ceramic deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |






















