
Hublot Big Bang Chronograph 44mm Rose Gold Ceramic Black Watch 301.PB.131.RX Box Papers
Hublot Big Bang Chronograph 44mm Rose Gold Ceramic Black Watch, Ref 301.PB.131.RX.
Stock: ES332360154
| SKU | ES332360154 |
| Brand | Hublot |
| Model | Big Bang Chronograph Ref 301.PB.131.RX |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Black ceramic |
| Case | 18k rose gold |
| Case Diameter | 44mm |
| Dial | Black dial with index hour markers |
| Gender | Men's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent, very minor marks on the bezel, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot black leather strap with rose gold deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |
Hublot Big Bang Chronograph 44mm Rose Gold Ceramic Black Watch, Ref 301.PB.131.RX.
Stock: ES332360154
| SKU | ES332360154 |
| Brand | Hublot |
| Model | Big Bang Chronograph Ref 301.PB.131.RX |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Black ceramic |
| Case | 18k rose gold |
| Case Diameter | 44mm |
| Dial | Black dial with index hour markers |
| Gender | Men's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent, very minor marks on the bezel, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot black leather strap with rose gold deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |
Original: $17,900.00
-70%$17,900.00
$5,370.00Description
Hublot Big Bang Chronograph 44mm Rose Gold Ceramic Black Watch, Ref 301.PB.131.RX.
Stock: ES332360154
| SKU | ES332360154 |
| Brand | Hublot |
| Model | Big Bang Chronograph Ref 301.PB.131.RX |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Black ceramic |
| Case | 18k rose gold |
| Case Diameter | 44mm |
| Dial | Black dial with index hour markers |
| Gender | Men's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent, very minor marks on the bezel, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Hublot black leather strap with rose gold deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
| Papers | Hublot papers |






















