
Hublot Big Bang F1 King Power Limited Edition Rose Gold 703.OM.6912.HR.FMC12
Hublot Big Bang Formula 1 King Power Limited Edition of 250 Rose Gold Watch, Ref 703.OM.6912.HR.FMC12.
Stock: ES339380172
| SKU | ES339380172 |
| Brand | Hublot |
| Model | 703.OM.6912.HR.FMC12 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Fixed black ceramic bezel |
| Case | Rose Gold |
| Case Diameter | 48mm |
| Dial | Multi-layered black and gray dial |
| Condition | Excellent condition, works flawlessly, minor dent on back of case. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Red stitched black crocodile leather strap |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
Hublot Big Bang Formula 1 King Power Limited Edition of 250 Rose Gold Watch, Ref 703.OM.6912.HR.FMC12.
Stock: ES339380172
| SKU | ES339380172 |
| Brand | Hublot |
| Model | 703.OM.6912.HR.FMC12 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Fixed black ceramic bezel |
| Case | Rose Gold |
| Case Diameter | 48mm |
| Dial | Multi-layered black and gray dial |
| Condition | Excellent condition, works flawlessly, minor dent on back of case. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Red stitched black crocodile leather strap |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |
Description
Hublot Big Bang Formula 1 King Power Limited Edition of 250 Rose Gold Watch, Ref 703.OM.6912.HR.FMC12.
Stock: ES339380172
| SKU | ES339380172 |
| Brand | Hublot |
| Model | 703.OM.6912.HR.FMC12 |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Fixed black ceramic bezel |
| Case | Rose Gold |
| Case Diameter | 48mm |
| Dial | Multi-layered black and gray dial |
| Condition | Excellent condition, works flawlessly, minor dent on back of case. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Red stitched black crocodile leather strap |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date, chronograph |
| Box | Hublot box |






















