
Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm Factory Diamond Bezel/Silver-toned Dial/Stainless Steel Watch/Box Papers
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm Stainless Steel Watch, ref#67621ST.ZZ.1230.ST.01. Factory Diamond Bezel and Silver-toned Dial.
Excellent, pristine condition, no signs of wear, works flawlessly, comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss Two year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES314280152 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady Ref# 67621ST.ZZ.1230.ST.01 |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Factory diamond bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver-toned dial |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap OR Bracelet | Stainless steel bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
| Other Details | Comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss two year warranty. |
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm Stainless Steel Watch, ref#67621ST.ZZ.1230.ST.01. Factory Diamond Bezel and Silver-toned Dial.
Excellent, pristine condition, no signs of wear, works flawlessly, comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss Two year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES314280152 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady Ref# 67621ST.ZZ.1230.ST.01 |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Factory diamond bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver-toned dial |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap OR Bracelet | Stainless steel bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
| Other Details | Comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss two year warranty. |
Description
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm Stainless Steel Watch, ref#67621ST.ZZ.1230.ST.01. Factory Diamond Bezel and Silver-toned Dial.
Excellent, pristine condition, no signs of wear, works flawlessly, comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss Two year warranty. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine.
| SKU | ES314280152 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady Ref# 67621ST.ZZ.1230.ST.01 |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Factory diamond bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver-toned dial |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent pristine condition works flawlessly the watch is running strong and keeping accurate time having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine |
| Strap OR Bracelet | Stainless steel bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
| Other Details | Comes with Audemars Piguet box, Audemars Piguet papers, and ElegantSwiss two year warranty. |






















