
Audemars Piguet Royal Oak Lady Alinghi Limited Edition 33mm Stainless Steel Watch
Audemars Piguet Royal Oak Lady Alinghi Limited Edition 33mm Stainless Steel Watch.
Stock: ES319860110
| SKU | ES319860110 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Brown leather strap |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss box |
Audemars Piguet Royal Oak Lady Alinghi Limited Edition 33mm Stainless Steel Watch.
Stock: ES319860110
| SKU | ES319860110 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Brown leather strap |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss box |
Description
Audemars Piguet Royal Oak Lady Alinghi Limited Edition 33mm Stainless Steel Watch.
Stock: ES319860110
| SKU | ES319860110 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent, pristine condition, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Brown leather strap |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss box |






















