
Audemars Piguet Royal Oak Lady 33mm Factory Diamond Bezel Stainless Steel Watch 67601ST.ZZ.D002CR.01
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Audemars Piguet Royal Oak Lady 33mm Factory Diamond Bezel Stainless Steel Watch.
Excellent, pristine condition, the watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. Comes with ElegantSwiss Box and ElegantSwiss Two year warranty.
| SKU | ES316630135 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady Ref # 67601ST.ZZ.D002CR.01 |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Audemars Piguet stainless steel bezel with factory diamonds |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Black dial with engraved tapestry 'waffle' design |
| Gender | Women's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent pristine condition, minor mark on crystal, works flawlessly, the watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Audemars Piguet black rubber strap with stainless steel deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss box |
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Audemars Piguet Royal Oak Lady 33mm Factory Diamond Bezel Stainless Steel Watch.
Excellent, pristine condition, the watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. Comes with ElegantSwiss Box and ElegantSwiss Two year warranty.
| SKU | ES316630135 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady Ref # 67601ST.ZZ.D002CR.01 |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Audemars Piguet stainless steel bezel with factory diamonds |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Black dial with engraved tapestry 'waffle' design |
| Gender | Women's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent pristine condition, minor mark on crystal, works flawlessly, the watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Audemars Piguet black rubber strap with stainless steel deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss box |
Description
ElegantSwiss Watch Co is delighted to offer you this Audemars Piguet Royal Oak Lady 33mm Factory Diamond Bezel Stainless Steel Watch.
Excellent, pristine condition, the watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. Comes with ElegantSwiss Box and ElegantSwiss Two year warranty.
| SKU | ES316630135 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak Lady Ref # 67601ST.ZZ.D002CR.01 |
| Movement | Quartz |
| Bezel | Audemars Piguet stainless steel bezel with factory diamonds |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Black dial with engraved tapestry 'waffle' design |
| Gender | Women's |
| Dial Type | Analog |
| Condition | Excellent pristine condition, minor mark on crystal, works flawlessly, the watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Audemars Piguet black rubber strap with stainless steel deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss box |






















