
Audemars Piguet Royal Oak Black Dial Stainless Steel Watch 15500ST.OO.1220ST.03 Box Papers
Audemars Piguet Royal Oak Black Dial Stainless Steel Watch, Ref 15500ST.OO.1220ST.03.
Stock: ES33576072
| SKU | ES33576072 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak 15500ST.OO.1220ST.03 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Black dial with "Grande Tapisserie” pattern |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, no signs of wear, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
Audemars Piguet Royal Oak Black Dial Stainless Steel Watch, Ref 15500ST.OO.1220ST.03.
Stock: ES33576072
| SKU | ES33576072 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak 15500ST.OO.1220ST.03 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Black dial with "Grande Tapisserie” pattern |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, no signs of wear, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
Original: $39,000.00
-70%$39,000.00
$11,700.00Description
Audemars Piguet Royal Oak Black Dial Stainless Steel Watch, Ref 15500ST.OO.1220ST.03.
Stock: ES33576072
| SKU | ES33576072 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Royal Oak 15500ST.OO.1220ST.03 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Stainless steel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 41mm |
| Dial | Black dial with "Grande Tapisserie” pattern |
| Gender | Men's |
| Condition | Excellent, pristine condition, no signs of wear, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time, having been timed to precision on Witschi Expert Timing Machine. |
| Strap / Bracelet | Stainless steel bracelet with deployment buckle |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Audemars Piguet box |
| Papers | Audemars Piguet papers |
























