
Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm Silver Dial Steel Quartz Watch 67600ST
Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm Silver Dial Steel Quartz Watch, Ref 67600ST.
Graceful sophistication Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm 67600ST with white wave dial in stainless steel. Quartz precision, timeless design.
Stock: ES384470100
| SKU | ES384470100 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Lady Royal Oak, Ref 67600ST |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Stainless steel bezel accentuated with 8 screws |
| Case | Stainless steel |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent condition, very minor marks on case and strap, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Audemars Piguet white rubber strap |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss Box |
| Papers | Certificate of Appraisal |
Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm Silver Dial Steel Quartz Watch, Ref 67600ST.
Graceful sophistication Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm 67600ST with white wave dial in stainless steel. Quartz precision, timeless design.
Stock: ES384470100
| SKU | ES384470100 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Lady Royal Oak, Ref 67600ST |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Stainless steel bezel accentuated with 8 screws |
| Case | Stainless steel |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent condition, very minor marks on case and strap, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Audemars Piguet white rubber strap |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss Box |
| Papers | Certificate of Appraisal |
Description
Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm Silver Dial Steel Quartz Watch, Ref 67600ST.
Graceful sophistication Audemars Piguet Lady Royal Oak 33mm 67600ST with white wave dial in stainless steel. Quartz precision, timeless design.
Stock: ES384470100
| SKU | ES384470100 |
| Brand | Audemars Piguet |
| Model | Lady Royal Oak, Ref 67600ST |
| Movement | Automatic |
| Bezel | Stainless steel bezel accentuated with 8 screws |
| Case | Stainless steel |
| Crystal | Sapphire |
| Case Diameter | 33mm |
| Dial | Silver |
| Gender | Women's |
| Condition | Excellent condition, very minor marks on case and strap, works flawlessly. The watch is running strong and keeping accurate time. |
| Strap / Bracelet | Audemars Piguet white rubber strap |
| Warranty | 18-month ElegantSwiss warranty |
| Functions | Hours, minutes, date |
| Box | ElegantSwiss Box |
| Papers | Certificate of Appraisal |
























