
Unworn Rolex Yacht-Master 268621 Black Dial 37mm Two Tone Watch Box Papers
Unworn Rolex Yacht-Master 37mm Black Dial Two Tone Rose Gold and Stainless Steel Watch, Ref 268621.
Stock: ES337620180
| SKU | ES337620180 |
| Brand | Rolex |
| Model | Yacht-Master Ref 268621 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Rose gold special time-lapse unidirectional rotating bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 37mm |
| Dial | Black dial with the luminova hour markers and hand |
| Gender | Women's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Two-tone steel and rose gold bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2021 |
Unworn Rolex Yacht-Master 37mm Black Dial Two Tone Rose Gold and Stainless Steel Watch, Ref 268621.
Stock: ES337620180
| SKU | ES337620180 |
| Brand | Rolex |
| Model | Yacht-Master Ref 268621 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Rose gold special time-lapse unidirectional rotating bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 37mm |
| Dial | Black dial with the luminova hour markers and hand |
| Gender | Women's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Two-tone steel and rose gold bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2021 |
Description
Unworn Rolex Yacht-Master 37mm Black Dial Two Tone Rose Gold and Stainless Steel Watch, Ref 268621.
Stock: ES337620180
| SKU | ES337620180 |
| Brand | Rolex |
| Model | Yacht-Master Ref 268621 |
| Movement | Swiss Automatic (self-winding) |
| Bezel | Rose gold special time-lapse unidirectional rotating bezel |
| Case | Stainless steel |
| Case Diameter | 37mm |
| Dial | Black dial with the luminova hour markers and hand |
| Gender | Women's |
| Condition | Unworn |
| Strap / Bracelet | Two-tone steel and rose gold bracelet |
| Warranty | Two Year ElegantSwiss Warranty |
| Functions | Hours, minutes, seconds, date |
| Box | Rolex box |
| Papers | Rolex papers |
| Year of production | 2021 |






















